Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Closed
mg: Mihidy

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
