Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Totals
mn: Нийт

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо
