Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Totals
pl: Razem

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Fields
pl: Pola

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: You must enter your name.
pl: Wprowadzenie nazwiska jest wymagane.

en: More choices
pl: Więcej opcji
