Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Totals
te: మొత్తం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ
