Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Closed
vi: Đóng

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Fields
vi: Các trường

en: Unavailable
vi: Không có sẵn

en: More choices
vi: Thêm lựa chọn
