Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Totals
af: Totale

en: Closed
af: Gesluit

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: More choices
af: Meer keuses
