Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Totals
cs: Celkem

en: Closed
cs: Zavřená

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Fields
cs: Pole

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: More choices
cs: Více možností
