Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Totals
et: Kokku

en: Closed
et: Suletud

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Fields
et: Väljad

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: More choices
et: Veel valikuid
