Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Closed
jv: Ditutup

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Fields
jv: Field

en: More choices
jv: Pilihan liyané
