Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Closed
kk: Жабық

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Fields
kk: Өрістер

en: More choices
kk: Көп таңдаулар
