Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Totals
si: එකතුව

en: Closed
si: වසාඇත

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Date
si: දිනය
