Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Closed
ast: Zarráu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data
