Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Closed
be: Зачынена

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Fields
be: Палі

en: More choices
be: Большы выбар
