Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Closed
bg: Закрито

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: More choices
bg: Повече възможности за избор
