Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Fields
bn: ফিল্ড
