Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Fields
bs: Polja

en: More choices
bs: Više izbora
