Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Closed
cy: Ar gau

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Fields
cy: Meysydd

en: More choices
cy: Mwy o ddewisiadau
