Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Totals
fi: Yhteensä

en: Closed
fi: Suljettu

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Fields
fi: Kentät

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: More choices
fi: Lisää vaihtoehtoja
