Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Closed
hu: Lezárt

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Fields
hu: Mezők

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: More choices
hu: Több válaszlehetőség
