Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Totals
mr: एकूण

en: Closed
mr: बंद

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक
