Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति
