Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Totals
nl: Totalen

en: Closed
nl: Gesloten

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Fields
nl: Velden

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: You must enter your name.
nl: Vul uw naam in.

en: More choices
nl: Meer keuzes

en: No answer
nl: Geen antwoord
