Make Meeting Scheduler (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ
