Make Meeting Scheduler (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Totals
hi: कुल

en: Closed
hi: बंद

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: More choices
hi: और विकल्प
