Make Meeting Scheduler (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Closed
lv: Slēgts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Fields
lv: Lauki

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: You must enter your name.
lv: Jāievada vārds.

en: More choices
lv: Vairāk izvēles iespēju
