Make Meeting Scheduler (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Totals
ro: Total

en: Closed
ro: Închis

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Fields
ro: Câmpuri

en: More choices
ro: Opţiuni suplimentare
