Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Totals
es: Totales

en: Closed
es: Cerrado

en: Remove
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Fields
es: Campos

en: Unavailable
es: No disponible

en: More choices
es: Más opciones
