Make Meeting Scheduler (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Fields
hr: Polja

en: More choices
hr: Više izbora
