MakeUp (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Attachment
sl: Priponka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: About
sl: O modulu
