MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Custom
am: ብጁ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ
