MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Color
bg: Цвят

en: Text area (multiple rows)
bg: Текстова област (много редове)

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
