MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽

en: CSS code
bo: CSSཚབ་ཨང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།
