MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Position
ca: Posició

en: Tokens
ca: Comodins

en: Text area (multiple rows)
ca: Àrea de text (múltiples files)

en: CSS code
ca: Codi CSS

en: About
ca: Detalls

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
