MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Attachment
cs: Příloha

en: Custom
cs: Vlastní

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Position
cs: Pozice

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Text area (multiple rows)
cs: Textová oblast (více řádků)

en: About
cs: Popis

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku
