MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Image
et: Pilt

en: Attachment
et: Manus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Color
et: Värv

en: Banner
et: Bänner

en: Position
et: Asukoht

en: Tokens
et: Märgised

en: Lines
et: Jooned

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: About
et: Programmist

en: Important
et: Oluline

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
