MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Attachment
gl: Anexo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Position
gl: Posición

en: Tokens
gl: Comodines

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)

en: About
gl: Información

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
