MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Article
ht: Atik

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.
