MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Color
hy: Գույն

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
