MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Image
is: Mynd

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: About
is: Um

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
