MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Image
kk: Сурет

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Color
kk: Түс
