MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Color
lv: Krāsa

en: Banner
lv: Baneris

en: Position
lv: Pozīcija

en: Selector
lv: Selektors

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: About
lv: Par

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
