MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
