MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Block Title
ml: ബ്ലോക്ക് തലക്കെട്ട്

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Color
ml: നിറം
