MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Color
mn: Өнгө
