MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: Article
mr: लेख

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
