MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Color
my: အရောင်

en: About
my: အကြောင်း

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
