MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт
