MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ
