MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Attachment
ps: نښل

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه
