MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Attachment
se: Mielddus

en: Position
se: Virgi

en: About
se: Birra
